Wysoka pozycja produktu w wyszukiwarce

Strona Główna » Wysoka pozycja produktu w wyszukiwarce

 

Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania Google

a/  trzeba się znaleźć na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania Googla

Na wstępie trzeba wiedzieć jakie frazy / zwroty wpisują potencjalni klienci do wyszukiwarki Googla, próbując znaleźć produkty / usługi zbliżone do naszych. Znajomość tych fraz będzie wpływać na skuteczność. Zły wybór tych fraz skazuje firmę na brak efektów i niepotrzebne koszty. Określenie tych fraz najlepiej powierzyć specjalistycznej firmie.

 

Mając już dobrze wybrane frazy należy podjąć spowodować aby znalazły się jak najwyższych wynikach wyszukiwania. Najlepiej w TOP 5 (pierwsze 5 pozycji) ewentualnie TOP 10 (pierwsza strona wyników wyszukiwań)  ewentualnie TOP 20 (dwie pierwsze strony). Im bardziej popularna fraza czyli im większa jest konkurencja tym trudniej dostać się na wysokie pozycje nawet do TOP 20. Z drugiej strony użytkownik internetu po wpisaniu danej frazy przegląda wyświetlane wyniki od pierwszych pozycji do kolejnych szukając najbardziej pasujących opisów strony do swoich oczekiwań. Coraz częściej wpisuje się frazy 2,3 wyrazowe a czasem nawet 4 wyrazowe, które coraz precyzyjniej określają produkt. Przykładem może być być ramka fotograficzna składająca się z 2-ch słów.  Lepszym rozwiązaniem jest ramka drewniana na zdjęcia a jeszcze lepszym rozwiąniem jest ramka do zdjęć 10x15 . To że zwrot ma 4 slowa slowa wcale nie jest prolemem ani ograniczenie. Wile osob szukając konkretnego produktu wpisuje frazy zawierające 4 słowa jednoznacznie definiujące produkt. Tak więc mamy frazy ogólne o szerokim znaczeniu i frazy szczegółowe wąsko określające poszukiwany produkt.


Ponieważ w internecie coraz więcej firm zdobywa klientów  więc poziom niezbędnej wiedzy i doświadczenia dla uzyskania efektu jest coraz większy. Trzeba więc sięgać po usługi profesjonalistów. W internecie można znaleźć liczne ogłoszenia z zakresu pozycjonowania stron www i usług SEO. Którą firmę wybrać ? Na pewno nie te najtańsze !

 

 

Wspaniała strona internetowa, która nie jest widoczna w wyszukiwarce Google
jest jak piękny hotel ze wspaniałą restauracją
wybudowany w gęstym lesie

do którego nie prowadzą drogi i nie docierają klienci.