Wymarzona pamiątka z dnia ślubu

Strona Główna » Wymarzona pamiątka z dnia ślubu

W dniu ślubu zawsze chcemy, by wszystko w 100 % się ze sobą idealnie zgrało. Między innymi dbamy o to, by z tego dnia przygotować sobie doskonałą pamiątkę, która będzie przez całe życie przypominać nam o jego wyjątkowości.

 

Możliwości jest bardzo wiele. Przede wszystkim przygotowuje się zdjęcia ślubne i videoflimowanie, które jest najlepszą pamiątką. Jeśli chodzi o fotografie najbardziej popularnym rozwiązaniem jest obecnie przygotowywanie tak zwanych reportaży ślubnych połączonych dodatkowo z wykonywanym innego dnia plenerem. W tym momencie mamy wiele możliwości ostatecznego przygotowania takiej pamiątki. Najczęściej wszystkie wykonane tego dnia zdjęcia otrzymamy na płycie. Zazwyczaj chcemy jednak przynajmniej ich część posiadać w formie materialnej i dlatego powinniśmy zdecydować się na wywołanie takich zdjęć. Przez lata przygotowywało się tradycyjne fotoalbumy, które były sprawdzoną formą. Obecnie jednak przestawimy się coraz częściej na fotoksiążki, które są hitem kilku ostatnich lat i rzeczywiście sprawdzają się doskonale.

 

Przede wszystkim atrakcyjna fotoksiążka dla przyjaciółki daje dużo więcej możliwości. W albumie wywoływane są pojedyncze zdjęcia i następnie wkładane bądź też wklejane w zależności od formy konkretnego albumu. Natomiast w fotoksiążce na jednej karcie możemy przygotować przynajmniej kilka zdjęć w różnych rozmiarach. Pojawia się również możliwość wstawiania kilku zdjęć połączonych w jeden kolaż. Tym samym fotoksiążka pod kątem estetycznym staje się lepszym rozwiązaniem niż tradycyjny album, gdyż daje nam więcej form, z jakich możemy skorzystać. Również wzgląd praktyczny i wytrzymałość fotoksiążki będzie za nią przemawiał. Zdjęcia nadrukowane na dużych, grubych karatach charakteryzują się dużą wytrzymałością i między innymi dlatego warto się na takie rozwiązanie zdecydować. Udając się do fotografa najczęściej możemy zobaczyć jak wyglądają poszczególnie formy, by osobiście przekonać się, które rozwiązanie będzie dla nas najlepsze. Zawsze jednak trzeba łączyć upodobania estetyczne z praktycznymi.